Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Aranyérmes a Domino

2008.06.01

Bajnok a Honvéd!

Ugyan OSC-góllal indult a női vízilabda bajnoki döntő ötödik mérkőzése, de később kiderült, ez ugyanúgy nem sokat jelentett, mint ahogy annak sem volt jelentősége, hogy az OSC Cemelog már 2:0-ra is vezetett összetettben a Domino Honvéd Polo ellen.

Györe Lajos csapata előbb fordított, majd az első negyed végén már 3:1-re is vezetett, de az OSC nem adta meg magát, és 3:2-re megnyerte a második negyedet. A folytatásban a 4 gólt szerző spanyol válogatott Ana Pardo irányításával folyamatosan tapadt ellenfelére az OSC, de fordítani nem volt képes. Utoljára 6:6-nál, a negyedik negyed elején volt döntetlen az állás, ezt követően aztán 8:6-ra, majd 9:7-re is megléptek Kisteleki Dóráék, és ez elég is volt a Honvéd számára a mérkőzés, és ezzel együtt a bajnokság megnyeréséhez.

A találkozó végeredménye 9:8 lett a Domino javára, míg a bajnoki döntőt összesítésben 0:2-ről fordítva, 3:2-re nyerte meg Györe Lajos együttese.

Domino Honvéd - OSC Cemelog 9:8 (3:1, 2:3, 1:1, 3:3).

A három győzelemig tartó bajnoki finálé végeredménye 3:2 a Domino Honvéd Polo javára.